Інтернет-магазин постільної білизни.

Інтернет-магазин постільної білизни.

Наповнювач: пух першої категорії Тканина: перкаль набивної.

Наповнювач: пух першої категорії Тканина: перкаль набивний Колір: Білий.

Наповнювач: вовна верблюжа Тканина: перкаль набивний пухотримаючий.

Наповнювач: вовна мериноса Тканина: сатин гладкокрашеный.

Наповнювач: вовна овеча Тканина: сумішева набивна.

Наповнювач: напівпухову першої категорії Тканина: перкаль набивної.

Тим, хто звик купувати тільки найкраще, інтернет-магазин «ДАРГЕЗ» пропонує якісну постільну білизну для ліжку. Асортиментний ряд продукції налічує понад 1 000 найменувань. В каталозі можна знайти:

подушки; наматрацники; ковдри; махрові рушники; товари для дітей; пледи і багато іншого.

Для створення продукції «ДАРГЕЗ» використовуються різні матеріали: пух, шерсть, шовк, бавовна, штучні і синтетичні наповнювачі. Завдяки налагодженій системі контролю якості всі сировину, яке надходить на підприємство, проходить ретельну перевірку.

Ми постійно інвестуємо кошти в розвиток і дослідження. На підприємствах встановлено сучасне високотехнологічне обладнання, яке обслуговують висококваліфіковані фахівці. Наша продукція постійно проходить тестування в міжнародних лабораторіях, де підтверджується висока якість випускається текстилю.

Зараз «ДАРГЕЗ» випускає продукцію в різних цінових https://billerbeck.ua/mattress/ сегментах і реалізує товар не тільки в Росії, але і в країнах СНД, Європи.

Де купити постільна білизна з доставкою?

Ми працюємо цілодобово, тому залишити заявку на потрібний товар можна в зручний для замовника час. Оформлення здійснюється за класичною схемою — через «Кошик». Доставка кур’єром здійснюється за Владивостока, Новосибірську, Санкт-Петербургу і е. В інші регіони товари відправляються поштою. Ті, хто живе в зоні кур’єрської доставки інтернет-магазину «ДАРГЕЗ», можуть купити текстиль за готівку. Оплата здійснюється за фактом отримання.

Спеціальні знаки якості виробів:

Наш магазин працює в свята.